محمد مهدی زمان وزیری روانشناس و کوچ تربیتی

محمد مهدی زمان وزیری

روانشناس و  کوچ تربیتی

پشتیبانی : 09105297885

به وب سایت محمد مهدی زمان وزیری خوش آمدید

فهرست مطالب

افزایش مهارت های تربیتی در والدین :

تربیت فرزند یکی از موضوعاتی است که ذهن اکثر والدین را درگیر خود می کند. امروزه والدین نمی‌توانند وقت چندان زیادی را صرف تربیت فرزندانشان کنند. به همین دلیل آن ها با آموزش مهارت های تربیتی باید بدانند که کدام مسائل تربیتی از بقیه مهم ترند.

دانستن این مطلب باعث می شود که آن ها از وقت خود استفاده ی بیشتری کنند. و همچنین آن ها با این کار تشویق می شوند که وقت بیشتری را برای فرزندانشان صرف کنند. وقتی والدین بدانند که بچه هایشان به چه چیزهایی نیاز دارند، کم کم انگیزه ی آن ها برای بودن در کنار فرزندانشان نیز زیاد تر می شود.

بزرگترین سرمایه والدین وقت آنهاست:

اغلب والدین وقتی تحت فشار قرار می گیرند و دچار استرس می شوند، وقت خود را صرف کارهایی می کنند که نتیجه‌ی مطلوبی ندارد. و یا کارهایی را انجام میدهند که فکر می کنند باید انجام شوند!

وقتی والدین با آموزش مهارت های تربیتی نیاز های فرزندانشان را بشناسند و بدانند آن ها چه انتظاری از والدینشان دارند، دیگر فقط به این فکر نخواهند بود که با پول مشکلات خود را حل کنند. بلکه سعی می کنند زمان بیشتری را در کنار خانواده صرف کنند و از این کار لذت ببرند.

امروزه بزرگترین سرمایه ی والدین، وقت آن هاست. وقتی والدین بدانند که چه کاری از دست آن ها ساخته است و باید چه کاری انجام دهند، می توانند از این سرمایه ی زمانی به نحو احسن استفاده کنند. و برای فرزندانشان بیشتر وقت بگذارند.

«با استفاده از رهنمودهای ارائه شده در این سایت، می توانید مهارت های تربیتی خود را افزایش دهید»

شما با مطالعه ی این مطالب تربیتی و یا شرکت در کارگاه های فرزند پروری به شکل حضوری یا غیر حضوری متوجه می شوید که در چه مسائلی اشتباه می کردید. و اکنون برای حل مشکلاتتان باید چه کار کنید.

با یادگیری مهارت های تربیتی و افزایش دانش خود در حوزه ی سواد تربیتی و فرزند پروری و استفاده از مطالب تربیتی وبسایت می آموزید که چگونه می توانید فرزندانتان را تشویق کنید تا با شما بیشتر همکاری کنند آن هم بدون ترساندن و تنبیه کردن  فرزند.

امروزه شما نمی توانید با ترساندن و تنبیه کردن کودکان، آن ها را به کار وادار کنید. اگر به آن ها فرصت دهید، آن ها خودشان می فهمند که چه کاری خوب است و چه کاری بد است. اما برای این کار به جای اینکه آن ها را از خودتان بترسانید یا تنبیه کنید، آن ها را تشویق کنید. کودکان همیشه دوست دارند پدر و مادرانشان را خوشحال کنند. از این حس آن ها استفاده کنید.

مجموعه آموزش های محمد مهدی زمان وزیری:

در مجموعه آموزش های من ( محمد مهدی زمان وزیری ) شما مهارت های تربیتی مختلفی را می آموزید. و با استفاده از این مهارت ها می توانید با فرزندانتان ارتباط بهتری برقرار کنید. فرزندانتان را تشویق کنید تا استعدادهای خود را شکوفا کنند. و همچنین می آموزید که چگونه پنج پیام اصلی که فرزندانتان باید آن ها را بارها و بارها بشنوند را با آن ها در میان بگذارید.

5 پیام مهم که والدین باید به فرزندانشان انتقال دهند:

این پنج پیام و رهنمود اصلی به فرزندان شما اجازه می دهد که از توانایی های خدادادی خود به نحو احسن استفاده کنند. اگر شما از مهارت های تربیتی و روش های درست تربیتی استفاده کرده و به پنج رهنمود فوق توجه کنید و آن را آویزه ی گوش خود کنید، فرزندتان می تواند مهارت های لازم برای زندگی خوب و موفق را کسب کند.

برخی از مهارت های تربیتی که شما والدین باید آنها را بیاموزید، عبارتند از:

بخشیدن خودتان و دیگران،

همکاری با دیگران،

قدردانی کردن از آن ها،

اعتماد به نفس داشتن،

صبور بودن و پشتکار داشتن،

احترام گذاشتن به خودتان و دیگران،

احترام به نفس داشتن و شاد بودن.

با استفاده از این روش، نه تنها شما می توانید با عشق و علاقه از فرزندانتان حمایت کنید و آن ها را تربیت کنید، بلکه فرزندانتان می توانند در تمام مراحل رشد خود، خیلی خوب استعدادهای خود را شکوفا کنند.

آموزش مهارت های ترییتی فرزندان | محمد مهدی زمان وزیری | کوچ تربیتی

با استفاده از این سبک جدید تربیتی ، اعتماد به نفس شما نیز افزوده خواهد شد و می دانید که فرزندتان به خوبی تربیت خواهد شد. و شب ها سر خود را آسوده روی بالش می گذارید و وقتی در تربیت فرزندتان با مشکلی مواجه می شوید، می توانید به راحتی به آموزش های تربیتی این وبسایت مراجعه کنید. با مطالعه ی راهکارهای عملی در قالب مقالات سایت متوجه شوید آن لحظه ی خاص، فرزندتان به چه چیزی نیاز دارد و شما برای او چه کاری می توانید انجام دهید .

پس همیشه به یاد داشته باشید مسئولیت شما به عنوان والدین آن ها این است که آن چه را که در آن ها بالفطره است، عینی کنید. با استفاده از پنج رهنمون نقل شده و به کار گرفتن مهارت های تربیتی نه تنها اعتماد به نفس شما به انجام دادن رفتار های درست در تربیت فرزندتان افزایش می یابد، بلکه فرزندانتان نیز می توانند در آینده زندگی خوب و موفقی داشته باشند.

 

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کوچ اکسپشنال

کوچ پروفشنال

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

ورود به حساب کاربری

وب سایت استاد محمد مهدی زمان وزیری