محمد مهدی زمان وزیری روانشناس و کوچ تربیتی

محمد مهدی زمان وزیری

روانشناس و  کوچ تربیتی

پشتیبانی : 09105297885

به وب سایت محمد مهدی زمان وزیری خوش آمدید

فهرست مطالب

مهارت های جدید تربیتی کودکان:

تربیت در جریان زندگی انسان نقش مهم و اساسی دارد. همگی ما شاهد آثار رفتار والدینمان در کودکی و تاثیر آن رفتارها در بزرگسالی هستیم. در این بین شیوه های مدرن تربیتی گاهی باعث سردرگمی پدر و مادرها شده. از این رو پیدا کردن منابع قابل اعتماد و راه حل های کاربردی در راستای مهارت های جدید تربیتی نمود بیشتری پیدا می کند.

هرقدر زودتر با مهارتهای جدید تربیتی آشنا شوید، زودتر می توانید از شر روش های تربیتی غلط قدیمی خلاص شوید. فقط کافی است مطالب تربیتی نوین که در سایت قرار داد شده را مطالعه کرده، و یا به «پکیج شخصیت فرزندت را بساز» سری بزنید.

توصیه میکنیم به مدت سه هفته مهارت های جدید تربیتی را در تربیت فرزندانتان به کارگیرید. مطمئن باشید که دیگر از این روش ها دست بر نخواهید داشت. اما همیشه به یاد داشته باشید که در این روش، دیگر نباید متوسل به تهدید و تنبیه کردن شوید

از مهارت های جدید تربیتی استفاده کنید و ببینید فرزندانتان چقدر عوض می شوند. این روش ها برای همه ی بچه ها، در تمامی سنین مناسب می باشد. حتی این روش ها مناسب نوجوانان شما نیز است.

مهارت های جدید تربیتی

سریعتر اقدام کنید!

هرقدر بچه های شما کوچکتر باشند ،نسبت به روش های ارائه شده سریع تر واکنش نشان می دهند. هنگامی که نوجوانان شما با این روش ها رو به رو می شوند، مدتی طول می کشد تا به ان ها عادت کنند. اما مطمئن باشید که این الگوهای ارائه شده در مورد ان ها نیز مؤثر خواهد بود.

هیچوقت برای استفاده از الگوهای تربیتی درست دیر نشده است:

در بسیاری از موارد این روش ها در بهبود رابطه ی همسران با یکدیگر نیز مؤثر واقع خواهد شد. جالب است بدانید که راهکارهای ارائه شده در بخش مطالب تربیتی سایت نه تنها شما را در راستای شخصیت سازی فرزندتان، بلکه در مسیر بهبود روابط فردی و اجتماعی نیز موثر خواهد بود. اکنون این مهارتها و روش ها را یکی یکی برای شما بیان می کنیم.

ارادتمند شما، محمد مهدی زمان وزیری، مدرس تربیت کودک

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کوچ اکسپشنال

کوچ پروفشنال

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

ورود به حساب کاربری

وب سایت استاد محمد مهدی زمان وزیری