محمد مهدی زمان وزیری روانشناس و کوچ تربیتی

محمد مهدی زمان وزیری

روانشناس و  کوچ تربیتی

پشتیبانی : 09105297885

به وب سایت محمد مهدی زمان وزیری خوش آمدید

فهرست مطالب

کد:hme101
والدین فرهیخته با توجه به پاسخ های شما در پرسشنامه می توان گفت :” اکنون زمانی است که تقویت باورهای فرزندتان درباره تصویری که از خودش دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا تقویت عزت نفس او حائز اهمیت است، باید او را با سبک زندگی سالم آشنا کنید در غیر اینصورت به دلیل هجمه ی اطلاعاتی که ممکن است از طرق مختلف با آن ها روبرو شود ممکن است سردرگم شود ،اکنون زمان مناسبی است که به فرزندتان برنامه ریزی کردن و همچنین مباحث مربوط به سوادمالی را بیاموزید و به ویژه به او کمک کنید درک کند تغییرات جسمی که با آن رو به رو می شود طبیعی است. باید تاکید کنم تقویت و تلاش کردن هر چه بیشتر جهت داشتن ارتباط موثر والدین و فرزندتان می تواند در این دوره بسیار مثمر ثمر باشد.
درک این موضوع که فرزندتان هنوز کاملا نوجوان نیست برای کودک دشوار است. حمایت و راهنمایی شما می تواند فرزندتان را از نظر احساسی، جسمی؛ اجتماعی، و تحصیلی در مسیر مناسبی قرار دهد و بهترین فرصت را برای آینده ای روشن در اختیارش بگذارد.”
والدین گرامی ،شما با کسب و یا افزایش اطلاعات و آگاهی لازم در حوزه های فوق می توانید به فرزندتان در جهت رشد و بالندگی و ساختن آینده ای موفق کمک شایانی کنید.من محمد مهدی زمان وزیری با افتخار در کنار شما خواهم بود تا به فرزندتان پر و بال دهید و آنگاه از پرواز او لذت ببرید.

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کوچ اکسپشنال

کوچ پروفشنال

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

ورود به حساب کاربری

وب سایت استاد محمد مهدی زمان وزیری